> Академія з нагоди Дня науки | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Академія з нагоди Дня науки
Опубліковано: 20.05.2019, 7:39

16 травня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Урочиста академія з нагоди Дня науки. Важливим моментом заходу стало відзначення професорсько-викладацького та студентського колективів грамотами за успішну наукову діяльність, серед яких були представники природничо-географічного факультету.

Відзнакою Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено доктора біологічних наук, доцента кафедри біології та методики її навчання Якимчука Руслана Андрійовича; почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради нагороджено кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології та методики її навчання Миколайко Ірину Іванівну; грамотою Відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації нагороджено кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології та методики її навчання, завідувача кафедри біології та методики її навчання Красноштана Ігоря Васильовича.

До Дня науки в Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини проводиться конкурс «Кращий студент-науковець УДПУ». Приємно відмітити, що у цьому конкурсі отримала перемогу магістрантка ІІ курсу 262н групи Ужела Марія Ігорівна.