> Відкрите заняття з «Економічної та соціальної географії України» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Відкрите заняття з «Економічної та соціальної географії України»
Опубліковано: 27.05.2019, 8:04

23 травня 2019 року викладачем кафедри географії та методики її навчання Іриною Козинською була проведена відкрита лекція з дисципліни «Економічна та соціальна географія України» на тему «Транспортний комплекс України» для студентів ІV курсу, які навчаються за спеціальністю 014.03 Середня освіта (Історія. Географія).

Метою заняття було: ознайомити студентів з основними функціями та структурою транспорту, а також визначити роль і значення транспортного комплексу для розвитку господарства України.

Лекцію супроводжував різноманітний презентаційний матеріал, який включав картографічні, статистичні, графічні дані по зазначеній тематиці, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, пояснення, показу, характеристики, коментування та зберегти увагу студентів упродовж усього заняття.

На занятті були присутні представники кафедри географії та методики її навчання: д. геол. н., проф. Сергій Половка; к. г. н., доц. Олексій Ситник; к. г. н., доц. Олександр Лаврик, к. п. н., доц. Андрій Максютов; к. г. н., доц. Любов Безлатня, к. п. н., викл. Ілона Макаревич, к. п. н., викл. Інна Рожі.

Заняття було проведене на високому педагогічному рівні й одержало схвальні відгуки.