>  Оздоровча навчальна практика екологів та хіміків на Прикарпатті (2 день) | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Оздоровча навчальна практика екологів та хіміків на Прикарпатті (2 день)
Опубліковано: 04.06.2019, 9:35

26 травня під час другого дня практики студенти мали можливість дослідити тваринний світ вольєрного господарства міста Яремче, завданням функціонування якого є створення для тварин природних умов їхнього існування (тут представлені фазани, сови, голуби, дикі кабани, олені благородні та ін.).

Відвідали Музей етнографії та екології Карпатського краю, де ознайомилися з традиційною системою життєзабезпечення карпатського етносу в природних і соціокультурних умовах їхнього проживання, використанням етносом природного середовища, традиціями раціонального природокористування, закономірностями формування і функціонування етно- та екосистем, представлення всіх видів традиційного народного мистецтва жителів Карпатського реґіону.

Побували у парку-музею «Карпати в мініатюрі», що налічує 17 об’єктів культурної спадщини та архітектурних пам’яток Яремчанщини та Верховинського району.

Мали змогу ознайомитися із екосистемами водоспадів Карпат (Пробій, Дівочі сльози).