> Оздоровча навчальна практика екологів та хіміків на Прикарпатті (4 день) | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Оздоровча навчальна практика екологів та хіміків на Прикарпатті (4 день)
Опубліковано: 04.06.2019, 9:36

28 травня під час четвертого дня практики студенти здійснили сходження на гору Маковиця та пройшлися стежкою Довбуша.

Гора Маковиця – одна з найвищих вершин в околиці Яремче. Сама гора відносно невисока – заввишки всього 984 м, але за хорошої видимості з неї добре проглядаються хребет Явірник, вершини Хом’як, Синяк і Довбушанка (Добошанка), а також Говерла з Петросом на південному заході. На самій верхівці гори встановлено металевий хрест і вказівники: до м. Яремче звідси 3,5 км (1 година і 15 хвилин ходи), стільки ж і до с.Дора, а до Скель Довбуша – 4,5 км (1 година 45 хвилин ходи).

Крім ландшафтного різноманіття студенти вивчали тваринний світ та взаємозв’язки в екосистемах. Студенти–хіміки мали можливість ознайомитися із технологічними процесами створення (варіння) сиру.