> Навчальна практика студентів-географів з геоморфології | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Навчальна практика студентів-географів з геоморфології
Опубліковано: 03.07.2019, 8:48

Навчальна практика з геоморфології є невід’ємною складовою комплексної практики із загальногеографічних дисциплін для студентів-географів.
З метою набуття практичних навичок із геоморфології, вивчення різноманітних форм рельєфу, студенти 12 групи побували на кар’єрі Заваллівського графітового комбінату (смт. Завалля, Гайворонського району, Кіровоградської області), піщаному кар’єрі поблизу с. Ставки, Бершадського району, Вінницької області. Пізнавальними були навчально-польові маршрути долиною річки Південний Буг, екскурсії на виробничі підприємства м. Гайворона та Гайворонську ГЕС.

Екскурсія піщаним кар’єром (с. Ставки Бершадський район Вінницька область)

Екскурсія долиною р. Південний Буг

Екскурсія кар’єром Заваллівського графітового комбінату

Вивчення антропогенних форм рельєфу

Гайворонська ГЕС

Значна увага приділялась організації побуту, самоврядуванню, оздоровленню студентів під час їх перебування на території відділення реабілітації, оздоровлення і відпочинку змішаного типу «Буг» Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради (с. Ставки, Бершадського району, Вінницької області).

Культурно-масова програма згідно плану виховної роботи природничо-географічного факультету включала в себе проведення вечорів відпочинку, екскурсії, спортивні змагання, відпочинок на пляжі.

Насичена програма практики стала важливим етапом професійного розвитку студентів-географів, а в поєднанні з цікавим дозвіллям та оздоровленням – запорукою чудового настрою і нових вражень.

Приготування їжі на вогнищі

Дружня вечірка

Тільки піском, мама не допоможе

Відпочинок на пляжі