> Посвята у студенти | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Посвята у студенти
Опубліковано: 02.09.2019, 10:54

Вже традиційно, 31 серпня Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини приймає у лави студентів своїх першокурсників.

Так сьогодні дружня родина природничо-географічного факультету вітала в числі студентів, своїх ще вчорашніх абітурієнтів.

На урочистих зборах студентів привітали ректор університету проф. Олександр Безлюдний, мер міста Олександр Цебрій , представники польського університету, професори, доценти, викладачі та студентська рада університету.

Також першокурсників своїми яскравими виступами привітали студенти. Запальні танці і пісні додали гарного настрою усім присутнім.

По завершенні урочистої частини, вже в стінах рідного факультету, продовжилося знайомство першокурсників з кураторами та викладачами.

Отож, всім першокурсникам бажаємо успіхів у навчанні, нових звершень та здобутків! Ласкаво просимо до дружньої родини природничо-географічного факультету!