> Зустріч після літніх канікул! | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Зустріч після літніх канікул!
Опубліковано: 11.09.2019, 10:26

Початок навчального року для студентів природничо-географічного факультету розпочався традиційно: допоки старші курси старанно продовжували гризти граніт науки, адміністрація факультету вітали «першачків» на урочистостях з нагоди дня знань.

У нашому університеті та у місті Умань є чимало привабливих екскурсійних об’єктів. Екскурсію як цікавий і необхідний процес їх пізнання традиційно обирають куратори академічних груп. Пізнавальну цінність об’єктів визначають за історичними та методичними особливостями.

Так, студенти природничо-географічного факультету з метою ознайомлення з основними віхами історії міста Умань відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка». Під час даного заходу студентство мало змогу поспілкуватися, поділитися враженнями про літні канікули та відпочити на свіжому повітрі.

Цією екскурсією продовжилось знайомство студентської молоді із містом Умань та рідною альма-матер, а попереду ще багато цікавих і пізнавальних заходів!