> Хіміко-біологічна практика на підприємстві | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Хіміко-біологічна практика на підприємстві
Опубліковано: 24.09.2019, 14:00

Нещодавно під час проходження хіміко-біологічної практики (керівник Наталія Душечкіна) студенти 4 курсу 43 групи, відвідали підприємство «Світ вікон», яке більше 15 років займається проектуванням, виробництвом, встановленням і здійсненням гарантійної та післягарантійної підтримку віконних, дверних та балконних металопластикових конструкцій. В рамках змісту практики, студенти ознайомились з технологічним процесом виготовлення пластикових вікон.

Під час екскурсії, керівник від підприємства Світлана Окопник, розповіла про необхідний догляд за металопластиковими виробами, переваги та ефективність сучасних енергозберігаючих технологій.

Отримана інформація в ході проходження практики стане студентам в нагоді в подальшому професійному та повсякденному житті.