> Ми всі можемо допомогти це зупинити | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Ми всі можемо допомогти це зупинити
Опубліковано: 15.11.2019, 10:05

13 листопада 2019 року в рамках співпраці із науковою бібліотекою Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини від відбулася зустріч із представником уманського центру з надання безоплатної правової допомоги Вікторією Синьківською.
Під час зустрічі студенти обговорили актуальні питання гендерної політики. Ця зустріч засвідчила популярність ідей гендерного егалітаризму серед молодшого покоління, що впливає на формування ґендерної ідентичності.

Відповідаючи на запитання про наявність і характер дискримінації за ознакою статі в Україні, Вікторія Синьківська довела, що ґендерна дискримінація в Україні стосується представників обох статей – щоправда, в різних сферах життя.
Адміністрація факультету та студентство висловлює щиру подяку всім нашим колегам, які тією чи іншою мірою долучилися до проведення цього заходу.