> Благодійний ярмарок | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Благодійний ярмарок
Опубліковано: 20.11.2019, 11:30

Щорічні акції для хворих дітей; збір одягу, іграшок та книжок для вихованців дитячих будинків і дітей-сиріт; організація різноманітних заходів по збору коштів для багатодітних сімей і дитячих будинків сімейного типу; допомога ветеранам, воїнам АТО, переселенцям та хворим людям похилого віку – усі ці заходи та багато інших добрих справ стали обов’язковим елементом діяльності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і волонтерів.

Студентсько-викладацький колектив природничо-географічного факультету завжди відгукується на прохання про допомогу, адже благодійність є найкращим виявом гуманності, людяності, добра. Так, 20 листопада силами студентства було проведено благодійний ярмарок із збору коштів на допомогу дитячим будинкам міста Умані. Дякуємо усім за проведену доброчинну роботу і чуйні серця. Обдаровуйте ближніх добром та любов’ю!