> Андріївська калита | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Андріївська калита
Опубліковано: 14.12.2019, 11:42

13 грудня православні віряни відзначали День святого апостола Андрія Первозванного. Колись в цей день українській молоді дозволялося проводити різноманітні забави з жартами та пустощами. Тому це свято є найулюбленішим і серед студентства природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. На факультеті, в гуртожитках звучав веселий сміх, розносився аромат свіжоспеченої калити та пухкеньких вареників.

Веселі жарти, забави з калитою, частування смаколиками, співи, танці, організовані студрадою факультету об’єднали учасників і гостей в єдину родину, адже брали участь у цьому обряді із задоволенням студенти та викладачі.
Святкування Андріївських вечорниць – це шлях до відродження і збереження унікальних духовних скарбів, які успадковані нашим народом від глибокої давнини. Все це сприяє удосконаленню змісту підготовки майбутніх вчителів на засадах етнокультурних традицій українців.