> Виїзний семінар кафедри географії та методики її навчання | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Виїзний семінар кафедри географії та методики її навчання
Опубліковано: 27.01.2020, 12:48

У січні, відповідно наукової теми «Ландшафти України та методичні аспекти їх вивчення студентською молоддю», викладачами кафедри географії та методики її навчання був проведений регіональний науково-практичний семінар «Культурні ландшафти Уманщини». До організації та проведення семінару долучилися Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань» та Синицька сільська рада Христинівського району. Метою семінару було дослідження формування розвитку сучасного стану культурних ландшафтів Уманщини.
Під час семінару директор історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» Давидюк В. М. провів захопливу екскурсію центральною частиною міста Умань.

Учасники семінару відвідали парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення «Синицький парк» (с. Синиця Христинівського району).
Цікавою та ґрунтовною була доповідь доцента кафедри географії та методики її навчання Кравцової І. В. про історію створення Синицького парку.
Сільський голова Шевчук О. Г. розповіла про роль сільських громад у відновленні культурної спадщини.