> Сертифікація електронних навчальних курсів | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Сертифікація електронних навчальних курсів
Опубліковано: 27.02.2020, 7:01

Згідно положення про сертифікацію електронних навчальних курсів, розміщених в системі дистанційного навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри географії та методики її навчання Браславська Оксана Володимирівна та кандидат педагогічних наук, викладач кафедри географії та методики її навчання Рожі Інна Георгіївна пройшли сертифікацію своїх електронних курсів.
Рішення комісії щодо можливості сертифікації ЕНК ґрунтувалася на трьох видах експертиз: структурно-функціональної, змістовно-наукової та методичної.
Навчально-методичні матеріали ЕНК з дисциплін відповідають структурованій платформі дистанційного навчання.
Складові частини електронного навчального курсу містять всі навчально-методичні матеріали згідно вимог сертифікації
Браславська Оксана Володимирівна «Краєзнавство і туризм»

Рожі Інна Георгіївна «Історична географія»