> Екскурсія до картинної галереї | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Екскурсія до картинної галереї
Опубліковано: 11.03.2020, 12:31

Днями відбулася екскурсія до картинної галереї міста Умань, у якій взяли участь студенти І курсу 12 групи природничо-географічного факультету, під керівництвом викладача кафедри географії та методики її навчання Ілони Макаревич.

Працівники картинної галереї змістовно і захопливо розповіли про історію музею та ознайомили із культурною спадщиною Уманського району.

Студенти із задоволенням оглянули представлені картини західноєвропейських художників Жана Грьози, Люсьена Сімона; портрети виконані польськими авторами кінця XIX ст. – Станіславом Рейханом, Кирилом Мардзевичем, Романом Крижанівським; картини німецького художника Вільгельма Буша, російського художника Івана Соколова та твори українських самодіяльних художників.

Вразила екскурсантів своєю красою колекція декоративно-прикладного мистецтва XIX–XX ст., зокрема, порцеляновий посуд західноєвропейських, українських та російських виробників.

Студенти одержали масу позитивних емоцій від прекрасної екскурсії до Уманської картинної галереї.