> Квітуюча агробіостанція | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Квітуюча агробіостанція
Опубліковано: 22.05.2020, 15:46

На «Алеї бузків» кафедри хімії, екології та методики їх навчання розцвіли чарівні, запашні і пишні кисті бузку. Вони мають різні забарвлення: білі, рожеві, пурпурно блакитні, прості і махрові. Саме в цю пору, в травні місяці, агобіостанція наповнюється приємним ароматом і виглядає святково і романтично. Бузок не примхлива рослина, але як і все живе, любить дбайливі руки. Для такого гарного цвітіння викладачі кафедри проводили осінню обрізку відцвілих суцвіть, не допускаючи щоб почалася зав’язка насіння, яке забирає багато сил і кущ слабшає, проріджували середню частину куща, що також дало зростання більшої кількості молодих пагонів з квітковими зав’язями.