> Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 01.06.2020, 7:58

01.06.2020 та 02.06.2020 відбудеться конференція для складання кваліфікаційного екзамену з української мови (іноземні студенти) здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр».
Присутність усіх учасників захисту обов’язкова.

Члени комісії:
Браславська Оксана Володимирівна – голова ЕК, доктор педагогічних наук, професор кафедри географії та методики їх навчання.
Миколайко Валерій Павлович – заступник голови ЕК, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри біології та методики її навчання, декан природничо-географічного факультету.
Безлатня Любов Олександрівна – секретар, викладач кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Цимбал Наталія Андріївна – кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри практичного мовознавства.
Савчук Наталія Михайлівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства.

Посилання для входу