> Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 03.06.2020, 14:09

03.06.2020, 04.06.2020 та 05.06.2020 відбудеться конференція для складання кваліфікаційного екзамену здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр».
Присутність усіх учасників захисту обов’язкова.

Члени комісії:
Браславська Оксана Володимирівна – голова ЕК, доктор педагогічних наук, професор кафедри географії та методики їх навчання.
Миколайко Валерій Павлович – заступник голови ЕК, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри біології та методики її навчання, декан природничо-географічного факультету.
Безлатня Любов Олександрівна – секретар, викладач кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Совгіра Світлана Василівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри хімії, екології та методики їх навчання.
Горбатюк Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хімії, екології та методики їх навчання.
Бялик Оксана Василівна, доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.
Красноштан Ігор Васильович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.
Мороз Леся Миколаївна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.
Байда Світлана Петрівна,  кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології.
Ольховецький Сергій Миколайович, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології.

Посилання для входу