> Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 15.06.2020, 7:57

16.06.2020 відбудеться конференція для складання кваліфікаційного екзамену здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр».
Присутність усіх учасників захисту обов’язкова.

Члени комісії:
Браславська Оксана Володимирівна – голова ЕК, доктор педагогічних наук, професор кафедри географії та методики їх навчання.
Миколайко Валерій Павлович – заступник голови ЕК, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри біології та методики її навчання, декан природничо-географічного факультету.
Безлатня Любов Олександрівна – секретар, викладач кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Грабовська Світлана Леонідівна кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.
Люленко Світлана Олександрівна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.
Бялик Оксана Василівна доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

Посилання для входу