> Вітаємо | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Вітаємо
Опубліковано: 26.06.2020, 12:12

15 квітня 2020 року у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбувався ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Географія». Учасниками підсумкової науково-практичної конференції стали студенти з 28 закладів вищої освіти України (загалом на конкурс надійшло 60 студентських робіт).
Петричук Ольга, студентка природничо-географічного факультету, ОС «Магістр», Спеціальність 014.07 Середня освіта. Географія презентувала роботу на тему: «Гайворонський старопромисловий район: формування, сучасний стан, перспективи розвитку» (науковий керівник: кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання Олексій Ситник), яка була відзначена дипломом ІІ ступеня.
Висловлюємо щиру вдячність адміністрації УДПУ імені Павла Тичини, керівництву природничо-географічного факультету, професорсько-викладацькому складу кафедри географії та методики її навчання за підтримку студентської молоді у досягненні нелегких вершин географічної науки!