> Пам’ятаємо, сумуємо, шануємо… | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Пам’ятаємо, сумуємо, шануємо…
Опубліковано: 26.08.2020, 22:17

24 серпня університетська громада вшановує пам’ять Ганни Гончаренко – першого завідувача науково-дослідною лабораторією «Екологія і освіта», кандидата біологічних наук, доцента. Сьогодні минає рівно рік з того часу як смерть забрала життя людини, яка понад усе любила життя, повною мірою віддавалася улюбленій роботі, цінувала родину і друзів.

Життєвий шлях еколога, педагога, науковця – справжній приклад служіння науці, освіті і суспільству. Талант організатора, життєва енергія та втілення природоохоронних ідей у підготовку високопрофесійних фахівців викликали і продовжують викликати захоплення у науково-педагогічного співтовариства України. Видатні досягнення екологічної лабораторії під керівництвом Ганни Гончаренко, масштабні дослідження її співробітників сприяють визнанню й утвердженню авторитету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Унікальність життєвого досвіду, мудрість, незламність духу, багаторічна самовіддана і подвижницька праця Ганни Євдокимівни спонукають нас вклонитися її пам’яті.

Добрий та світлий спомин про Ганну Євдокимівну назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував.