> Оголошення | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 27.08.2020, 7:24

Відповідно до наказу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини від 09 вересня 2020 року «Про продовження навчання в дистанційному режимі № 1004о/д навчальний процес в дистанційному режимі продовжено до 23 вересня 2020 року (включно) для студентів усіх курсів.

Куратори академічних груп 1 курсу повідомлять студентам інформацію про форму та платформу проведення занять з використанням дистанційних технологій згідно з розкладом.

Поселення в гуртожитки здійснюватиметься з 23 вересня 2020 року з урахуванням Тимчасових рекомендацій МОЗ щодо організації протиепідемічних заходів.