Актуальність змішаної освіти на спеціальності 101 Екологія

Опубліковано: 24.11.2020, 14:41

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та відповідно до наказу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини № 1434о/д від 13.11.2020 організація освітнього процесу відбувається у змішаному режимі. Викладачі кафедри хімії, екології та методики їх навчання спеціальності 101 Екологія заняття проводять в режимі відеоконференцій на платформі Google Meet. Завдяки такій формі навчання, здобувачі вищої освіти, особливо першокурсники, краще сприймають інформаційний матеріал з фахових дисциплін. Зокрема, такі заняття проводяться доцентами Олександром Мельником з дисципліни «Екологічна безпека», Наталією Душечкіною «Моніторинг довкілля», Володимиром Вітенко «Агроекологія», Віталієм Гончаруком «Основи екології», викладачами Романом Подзереєм «Урбоекологія», Святославом Мандебурою «Природоохоронне законодавство та екологічне право»