Вітаємо кращих!

Опубліковано: 28.01.2014, 10:19

Як відомо, наукова робота, поряд з освітнім та виховним процесами, є невід’ємною складовою частиною будь-якого навчального закладу. Наукова діяльність природничо-географічного факультету – це інтелектуальна творча діяльність, спрямована на одержання та використання нових знань.

Доктор географічних наук, завідувач кафедри географії Вінницького державного університету імені Михайла Коцюбинського Денисик Григорій Іванович

Доктор географічних наук, завідувач кафедри географії
Вінницького державного університету імені Михайла Коцюбинського
Денисик Григорій Іванович

Доктор геологічних наук, завідувач кафедри загального землезнавства та геології Половка Сергій Григорович

Доктор геологічних наук, завідувач кафедри загального землезнавства та геології
Половка Сергій Григорович

Проректор з соціальних питань, голова профкому УДПУ, доцент кафедри загального землезнавства та геології Осадчий Олександр Семенович

Проректор з соціальних питань, голова профкому УДПУ,
доцент кафедри загального землезнавства та геології
Осадчий Олександр Семенович

27 січня відбувся науковий звіт університету за 2013 рік та вшанування кращих науковців УДПУ імені Павла Тичини. Почесним професором університету став доктор географічних наук, завідувач кафедри географії Вінницького державного університету імені Михайла Коцюбинського Денисик Григорій Іванович. Атестат професора отримав доктор геологічних наук, завідувач кафедри загального землезнавства та геології Половка Сергій Григорович. Вітання з ювілейною відзнакою та грошову винагороду одержав проректор з соціальних питань, голова профкому УДПУ, доцент кафедри загального землезнавства та геології Осадчий Олександр Семенович.

Вітаємо кращих науковців! Так тримати!