Наукова прес-конференція

Опубліковано: 10.02.2014, 14:09

10 лютого відбувся науковий захід «Проблеми взаємодії людини і природи», який був присвячений 22-річчю науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта». Участь у роботі заходу прийняли співробітники та викладачі кафедри хімії, екології та методики їх навчання, аспіранти, студенти природничо-географічного факультету. Оригінальною формою проведення організатори обрали лекцію прес-конференцію.

Незмінним керівником лабораторії "Екологія і освіта" залишається Гончаренко Ганна Євдокимівна

Незмінним керівником лабораторії “Екологія і освіта”
залишається Гончаренко Ганна Євдокимівна

У своєму виступі зав. лабораторією, доцент Гончаренко Г. Є. ознайомила присутніх про здобутки науково-дослідної лабораторії за час функціонування. Учасники прес-конференції відповіли на всі запитання студентів за різними тематичними напрямами: «Проблеми виробництва органічної продукції рослинництва з урахуванням агрокліматичних умов регіону (на прикладі Черкаської обл.)» (Подзерей Р. В.), «Алелопатія – майбутнє альтернативного землеробства» (Гнатюк Н. О.), «Охорона та розмноження тварин у мисливських господарствах» (Гончаренко Г. Є.), «Збереження біологічного та ландшафтного різноманіття на заповідних територіях» (Совгіра С. В.), «Історія виникнення та становлення токсикологічної хімії харчових продуктів та косметичних засобів» (Валюк В. Ф.).

Прес-конференція проходила у жвавій дискусії

Ми не успадкували землю у своїх потомків,

а беремо в борг у своїх дітей!