Опубліковано: 14.04.2014, 17:11

«Географія та екологія: наука і освіта»

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Відкриття конференції. Вступне слово доктор педагогічних наук, професор, директора Інституту природничо-математичної та технологічної освіти Коберника О.М.

10-11 квітня 2014 року на природничо-географічному факультеті відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Географія та екологія: наука і освіта» (до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка та до 60-тої річниці утворення Черкаської області), у якій взяли участь провідні фахівці та науковці, такі як: доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри географії, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, академік Академії наук вищої освіти України, почесний професор УДПУ Денисик Г. І.; доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри географії України та регіоналістики, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Джаман В.О; доктор географічних наук, професор Національного університету біоресурсів і природокористування України Ковальчук І.П.; головний редактор газети «Краєзнавство. Географія. Туризм.» Серебрій В.С.; кандидат географічних наук, доцент, декан природничо-географічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Воровка В.П.; доктор педагогічних наук, професор Київського університету імені Бориса Грінченка Паламарчук Л.Б.; доктор географічних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Стецюк В.В.; весь педагогічний колектив кафедри географії та методики її навчання, кафедри загального землезнавства та геології і шановні гості з багатьох регіонів України. Наукову проблематику пленарного засідання учасники конференції зустріли активним обговоренням проблемних питань. До виступаючих прозвучало багато запитань, які спонукали до наукової дискусії.

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Виступ доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри географії та методики її навчання Браславської О.В.

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Доповідь доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри географії, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, академіка Академії наук вищої освіти України, почесного професора УДПУ Денисика Г.І.

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Виступ доктора географічних наук, професора Національного університету біоресурсів і природокористування України Ковальчука І.П.

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Вручення диплома академіка Академії наук вищої освіти України доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри географії та методики її навчання Браславській О.В.

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Виступ доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри географії України та регіоналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Джаман В.О.

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Вручення грамоти за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з географічних наук магістранту Брижатій Ользі

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Доповідь головного редактора газети «Краєзнавство. Географія. Туризм.» Серебрія В.С.

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Виступ кандидата педагогічних наук, доцента кафедри географії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Бірюкової Н.В.

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Досить цікавим і змістовним було спілкування з учасниками конференції на секційних засіданнях, де вони могли перейняти провідний досвід викладацької справи.
Під час роботи конференції були обговорені питання трьох секційних досліджень: 1) Фундаментальні та прикладні дослідження в географії: досягнення, проблеми, перспективи;

V Всеукраїнська науково-практична конференціяV Всеукраїнська науково-практична конференція

2) Ландшафтно-екологічний моніторинг України

3) Активні форми і методи навчання географії та екології в закладах освіти. Після секційних і пленарних засідань для гостей було організовано екскурсії дендрологічним парком «Софіївка».

Традиційно другий день конференції проходив у вигляді виїзного засідання-екскурсії по об’єктах «Золотої підкови Черкащини» та Шевченківських місцях.

V Всеукраїнська науково-практична конференція

Перед від’їздом учасників V Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю) «Географія та екологія: наука і освіта»