ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Нові горизонти географії

Опубліковано: 05.04.2019, 7:34

29 березня 2019 року відбулася робоча зустріч колективу кафедри географії та методики її навчання з викладачами та студентами Гайворонського політехнічного коледжу (м. Гайворон, Кіровоградська обл.)., під час якої були обговорені актуальні питання особливостей підготовки студентів у закладах професійної освіти та їх подальшого навчання у закладах вищої освіти України. Кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання О.І. Ситник розповів про ті можливості та перспективи, які відкриває Уманський державний педагогічний університет для здобувачів вищої освіти.


Кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання І.В. Кравцова провела лекційне заняття на тему: «Велика Британія у відчуттях…», під час якого були розкриті фізико-географічні та суспільно-географічні особливості Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, а також окремі аспекти гуманістичної географії цієї держави. Лектор поділилася своїми враженнями від візиту до Великої Британії, яка відбулася в рамках роботи університету в проекті «Інтернаціоналізація університету в умовах автономії вузу та соціально-політичної нестабільності в Україні» за програмою Британської Ради в Україні та Інституту вищої освіти НАПН України «Розвиток лідерського потенціалу університетів України».
Наверх