ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Всеукраїнська студентська олімпіада з географії

Опубліковано: 12.04.2019, 13:42

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, згідно із наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 10-12 квітня 2019 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Географія» серед студентів класичних та педагогічних університетів.

До участі в олімпіаді від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було запрошено переможця І етапу олімпіади зі спеціальності «Географія» студента І курсу природничо-географічного факультету Шкабоя Павла Романовича.

Умовами олімпіади передбачено проведення двох турів для класичних і педагогічних університетів:

І тур – теоретичний – оцінка рівня теоретичних знань з географії (тестування за фундаментальними та фаховими навчальними дисциплінами галузевого стандарту вищої освіти України; виконання завдань проблемного і творчого характеру (письмова робота)).
ІІ тур – практичний – оцінка рівня практичних знань та навичок з географії (розв’язання задач з фізичної, економічної та соціальної географії, метеорології, гідрології та картографії; виконання практичних завдань з геології та біогеографії).

У олімпіаді взяли участь сімдесят два представники 27 закладів вищої освіти України. Високоповажне журі здійснювало компетентне оцінювання роботи олімпійців.


Успіхів усім молодим географам України!


Наверх