Розширення інформаційних зв’язків факультету із природними заповідниками

Опубліковано: 06.03.2025, 16:47

6 березня 2025 року науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти факультету природничої освіти та природокористування взяли участь у онлайн-заході присвяченому Всесвітньому дню дикої природи. Організатор – природний заповідник «Дніпровсько-Орільський».

Відзначення цього міжнародного дня є унікальною можливістю ознайомитися з красою й розмаїттям форм дикої природи, а також підвищити обізнаність про важливість збереження видів дикої флори та фауни.

Щороку 3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи (World Wildlife Day), встановлений у 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН на знак підтримки диких тварин і рослин.

Цього року свято проходить під гаслом «Фінансування збереження дикої природи: інвестування в людей і планету», наголошуючи на необхідності фінансової підтримки природоохоронних заходів.

Від гірських степів до коралових рифів дикі тварини та рослини є невід’ємною частиною життя на Землі. Вони відіграють ключову роль у підтримці екосистем, регулюванні природних процесів та забезпеченні біорізноманіття.

Крім того, цей день нагадує нам про необхідність посилення боротьби з браконьєрством та іншими злочинами проти дикої природи. Незаконне полювання та вилов риби завдають величезної шкоди екології, економіці і суспільству. На жаль, навіть у XXI столітті браконьєрство залишається серйозною проблемою.

За результатами участі у заході учасники отримали сертифікати.

Тож давайте дбайливо ставитися до дикої природи та берегти її для майбутніх поколінь.


Наверх