> Олімпіада з географії для абітурієнтів | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Олімпіада з географії для абітурієнтів»
Опубліковано: 15.04.2019, 7:45

12 квітня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на природничо-географічному факультеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії для вступників у заклади вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти.

І (заочний) етап олімпіади тривав з 7 березня по 6 квітня 2019 р. Юним знавцям географії було запропоновано виконати тестові завдання, які охоплювали всі ключові теми програми з географії за курс повної загальної середньої освіти. Учасники, які виконали 75% завдань І етапу були запрошені до участі у ІІ (очному) етапі олімпіади.

Майбутні абітурієнти з м. Умані, Уманського району Черкаської області і Таращанського району Київської області показали свої вміння розв’язувати географічні задачі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії для вступників на основі повної загальної середньої освіти.