Мова:

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:Опубліковано: 2 April 2020, 18:50

(Українська)

Детальніше

Практична підготовка студентів-хіміків
Опубліковано: 2 April 2020, 18:30

(Українська) Організація та проведення навчальної практики студентів-хіміків здійснюється згідно угод та договорів з підприємствами Умані, Уманського району та організаціями за межами Умані. Так, лабораторно-хімічна практика студентів 1 курсу проходила у хімічних лабораторіях університету, частково на базі експертних лабораторій та лабораторій контролю за якістю продукції підприємств. 

Детальніше

Природоохоронна робота лабораторії «ЕКОЛОГІЯ І ОСВІТА»
Опубліковано: 2 April 2020, 18:22

(Українська) Природоохоронна робота науково-дослідної лабораторії «ЕКОЛОГІЯ І ОСВІТА» здійснюється за різними напрямами, одним із яких дослідження потенційних заповідних об’єктів та створення на цій основі нових. Такі дослідження тривають більше 10 років на території Центрального Побужжя.

Детальніше

Консультативна науково-дослідницька робота учнів з хімії
Опубліковано: 2 April 2020, 18:17

(Українська) Упродовж тривалого періоду кафедра хімії, екології та методики їх навчання надає консультації учням та вчителям щодо підготовки науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Це дозволяє виявляти і розвивати юні таланти, сприяти розповсюдженню ідей наукової і технічної творчості.

Детальніше

Екологічні дослідження із залученням учнівської молоді
Опубліковано: 2 April 2020, 18:14

(Українська) Для написання науково-дослідницьких робіт з екології учні мають досконало знати свій край, його екологічний стан, проблеми, які потребують дослідження. Для цього викладачами кафедри хімії, екології та метрдики їх навчання разом із вчителями шкіл організовано екологічні акції та природоохоронні заходи. Зокрема, Природоохоронні акції «лісам, паркам, скверам – бути чистими» та «За чисте довкілля», проведені на замовлення керівництва Собківського лісництва Державного підприємства Уманський лісгосп.

Детальніше

1 квітня – Міжнародний День птахів (День зустрічі птахів)
Опубліковано: 2 April 2020, 18:10

(Українська) Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію. Птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років, немає на Землі такого куточка, де б їх не було.

Детальніше

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Природничі науки в системі освіти»
Опубліковано: 31 March 2020, 20:07

(Українська) Протягом останніх років у весняний період традиційним на базі кафедри біології та методики її навчання стало проведення інтернет-конференції «Природничі науки в системі освіти». Цьогоріч 18 березня конференція зібрала широке коло викладачів і студентів-науковців. Враховуючи статус заходу як інтернет-конференції, пленарне засідання проходило у формі інтерактивного спілкування представників оргкомітету з визначеним колом учасників із різних секцій, які перебували в режимі online-конференції на Skype-зв’язку. Натомість виступи доповідачів транслювалися усім учасникам в online-режимі.

Детальніше


Опубліковано: 12 March 2020, 13:01

(Українська)

Наказ

Детальніше

Екскурсія до картинної галереї
Опубліковано: 11 March 2020, 12:31

(Українська) Днями відбулася екскурсія до картинної галереї міста Умань, у якій взяли участь студенти І курсу 12 групи природничо-географічного факультету, під керівництвом викладача кафедри географії та методики її навчання Ілони Макаревич.

Детальніше

Conference
Опубліковано: 10 March 2020, 14:46

Детальніше

Пам’яті героів!
Опубліковано: 10 March 2020, 12:59

(Українська) 10 березня представники природничо-географічного факультету у складі делегації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вшанували пам’ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, покладанням квіти до пам’ятників, меморіалів та обелісків міста.

Детальніше

Пам’яті Великого Кобзаря
Опубліковано: 10 March 2020, 8:24

(Українська) 6 березня 2020 року відбулися заходи, присвячені відзначенню 205-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. У заході взяли участь громадськість міста та викладачі і студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Детальніше


Опубліковано: 6 March 2020, 12:53

(Українська)

Усе найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, – пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.
Усім жінкам хотілося б побажати щоденних перемог, здоров’я, нових професійних досягнень і глибокої поваги колег-чоловіків!
Хай золоті промені весни принесуть Вам гарний настрій, чарівні усмішки, найкращі квіти, ніжні слова коханих, увагу та піклування близьких людей!
Велике спасибі вам, милі жінки, за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово. Зі святом!

Детальніше


On Top