Мова:

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
 • Біологія. (практична психологія)
 • Біологія. Хімія.
 • Хімія. (інформатика)
 • Хімія. Біологія.
 • Біологія. Хімія.
 • Біологія. Практична психологія.
 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія. (інформатика)
 • Біологія.
 • Географія.
 • Хімія.
 • Біологія. (хімія)
 • Географія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Компетентність студентів
Опубліковано: 18 October 2019, 12:16

(Українська) 17 жовтня 2019 року для студентів природничо-географічного факультету була організована інформаційна година у читальному залі №1 на тему: «Медійна компетентність або як відрізнити справжні новини від брехні».

Детальніше

Відкрите заняття з методики навчання географії в профільній школі
Опубліковано: 17 October 2019, 13:02

(Українська) Лекційне заняття з навчальної дисципліни «Методика навчання географії в профільній школі» на тему: «Зміст і структура географічної освіти в профільній школі» проведене д. пед. н, проф. Оксаною Браславською відповідає робочій програмі підготовки здобувачів вищої освіти за ОС «магістр» зі спеціальності 014.07. Середня освіта. Географія, спеціалізація: Біологія та здоров’я людини.

Детальніше

Студенти-волонтери
Опубліковано: 17 October 2019, 12:29

(Українська) Колектив викладачів, співробітників та студентів природничо-географічного факультету за покликом серця підключається до різного виду соціально значущої діяльності і в результаті має вагомий перелік добрих справ. Багато зроблено волонтерами факультету для підтримки соціально незахищених громадян – пристарілих ветеранів, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше

Вшанування захисників
Опубліковано: 16 October 2019, 12:29

(Українська) З нагоди Дня Українського козацтва й захисника України студенти та викладачі природничо-географічного факультету у складі делегації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вшанували пам’ять наших героїв покладанням квітів до Обеліску Слави.

Детальніше

І знову перемога наших студентів
Опубліковано: 16 October 2019, 7:56

(Українська) 15 жовтня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини був проведений легкоатлетичний крос на дистанцію 500 та 1000 метрів. У змаганнях взяли участь команди легкоатлетів 11 факультетів та 1 інституту.

Детальніше

Регіональна експедиція Середнім Побужжям
Опубліковано: 15 October 2019, 12:00

(Українська) 10–12 жовтня 2019 року викладачами кафедри географії та методики її навчання була проведена регіональна експедиція Середнім Побужжям, присвячена пам’яті доцента Ганни Гончаренко.

Детальніше

Спартакіада з легкої атлетики
Опубліковано: 15 October 2019, 11:50

(Українська) 10 жовтня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася спартакіада першокурсників з легкої атлетики. Програма змагань включала в себе такі види спорту: стрибки в довжину; забіг на 100, 400, 800 метрів; естафету. Першокурсники продемонстрували свій спортивний потенціал, а ті, хто відвідав захід перейнялися духом боротьби й здорової конкуренції.

Детальніше

Історія – діалог – траєкторія розвитку
Опубліковано: 15 October 2019, 11:32

(Українська) 8 жовтня 2019 року в Інституті педагогіки НАПН України (м. Київ) відбувся круглий стіл «Історія – діалог – траєкторія розвитку» (присвячений 85 річчю відділу навчання географії та економіки). Представником від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини була завідувач кафедри географії та методики її навчання, д.п.н., проф. Оксана Браславська.

Детальніше

Студентське дозвілля першокурсників екологів та хіміків
Опубліковано: 11 October 2019, 11:01

(Українська) 7 жовтня в рамках кураторської години студентами 13, 15, 18, 19 групи (куратори Наталія Душечкіна та Вікторія Давискиба) відвідано планетарій Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. До екскурсії також долучились студенти старшокурсники природничо-географічного факультету, які беруть безпосередню участь у адаптації першокурсників. Студенти змогли ознайомитись з назвами зірок та сузір’їв…

Детальніше

Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників розпочато
Опубліковано: 11 October 2019, 10:19

(Українська) 7 жовтня 2019 року на природничо-географічному факультеті розпочато роботу курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальностей: 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 014.07 Середня освіта (Географія). Для вчителів географії, біології та хімії.

Детальніше

Оздоровлення студентів природничо-географічного факультету
Опубліковано: 11 October 2019, 9:17

(Українська) Професорсько-викладацький склад та керівництво природничо-географічного факультету намагається створити усі необхідні умови для організації оздоровлення і відпочинку студентів у поза навчальний час. З метою поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров’я студентів факультету, відновлення їх життєвих сил, створення умов для продовження виховного і освітнього процесу та розвитку їх творчих здібностей відповідно до плану виховної роботи на 2019-2020 роки здійснено ряд заходів.

Детальніше

Вітаємо Вікторію Давискибу з нагородою
Опубліковано: 10 October 2019, 9:14

(Українська) На засіданні ректорату Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося урочисте вручення подяк науково-педагогічним працівникам за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти.

Детальніше

День працівників освіти
Опубліковано: 8 October 2019, 10:31

(Українська) Студенти природничо-географічного факультету вітали весь професорсько – викладацький склад та усіх співробітників із їх професійним святом запальними танцями та піснями. Зворушливими та оригінальними пісенними подарунками привітали викладачів студенти Дмитро Кирпа та Анна Щербина.

Детальніше

Наукова екологічна експедиція пам’яті Ганни Гончаренко
Опубліковано: 7 October 2019, 10:02

(Українська) В пам’ять першого завідувача науково-дослідною лабораторією «Екологія і освіта» Ганни Гончаренко, її співробітники організували й провели експедицію з вивчення можливостей створення нових заповідних об’єктів у Центральній частині Південно-Бузького екологічного коридору.

Детальніше

«Мальовнича вишиванка»
Опубліковано: 7 October 2019, 9:08

(Українська) Уманчанка та майстриня Олена Крайнєва, в рамках проекту «Мальовнича вишиванка» відтворює старовинну сорочку з фондів Уманського краєзнавчого музею і по закінченню роботи віддасть сорочку у музей. Метою проекту є згуртування усіх уманчан – шанувальників вишиванки. За її задумом, одного дня в Уманському краєзнавчому музею зберуться люди, які хочуть вишити власноруч українську сорочку.

Детальніше

Екскурсія історико-архітектурними пам’ятками міста Умані
Опубліковано: 7 October 2019, 8:09

(Українська) 03 жовтня за ініціативи старшого викладача кафедри хімії, екології та методики їх навчання Олени Задорожної, з метою ознайомлення студентів-екологів ІІ курсу 8 групи з історичними пам’ятками міста Умані, відбулась екскурсія до Василіанського монастиря Уманського Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань».

Детальніше


Опубліковано: 4 October 2019, 10:47

(Українська)

Детальніше

До Всесвітнього дня туризму
Опубліковано: 4 October 2019, 10:36

(Українська) 25 вересня 2019 року на стадіоні «Сокіл» відбувся міський Зліт, присвячений Всесвітньому дню туризму та міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – дистанція «Смуга перешкод» (в рамках проведення зльоту) серед учнів закладів загальної середньої освіти, за участі студентів і викладачів кафедри географії та методики її навчання. Студенти І-ІV курсів спеціальності «Географія» здійснювали суддійство зльотом, який був організований Станцією юних туристів міста Умані. На всіх видах дистанцій та конкурсів студенти-географи вправно та чітко виконували свої обов’язки, чому сприяло вивчення ними навчальної дисципліни «Краєзнавство і туризм» (проф. Браславська О.В. і викл. Рожі І.Г.).

Детальніше

Географо-біологічна навчальна практика студентів
Опубліковано: 27 September 2019, 10:02

(Українська) Згідно навчального плану студенти 42 групи спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) з 16 по 21 вересня 2019 р. проходили перший етап географо-біологічної навчальної практики під керівництвом д.п.н., проф. Оксани Браславської та к.п.н., Інни Рожі в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області.

Детальніше

Навчальна практика студентів природничо-географічного факультету
Опубліковано: 26 September 2019, 10:47

(Українська) Студенти природничо-географічного факультету 41 та 41а групи, проходили хіміко-біологічну практику (керівник Ірина Миколайко). Під час практики студенти відвідали КП «Уманьводоканал» у с. Родниківка, ознайомилися із технологією водопостачання міста Умань, що здійснюється із м. Біла Церква. На підприємстві функціонує хімічна лабораторія. Студенти мали можливість спостерігати за проведенням аналізу проб води на хімічний склад та жорсткість. Студентам розповіли про якість води, яку споживають жителі міста Умань та показники цієї якості.

Детальніше


On Top