Мова:

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
 • Біологія. (практична психологія)
 • Біологія. Хімія.
 • Хімія. (інформатика)
 • Хімія. Біологія.
 • Біологія. Хімія.
 • Біологія. Практична психологія.
 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія. (інформатика)
 • Біологія.
 • Географія.
 • Хімія.
 • Біологія. (хімія)
 • Географія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Просвіта студентів-екологів
Опубліковано: 5 December 2019, 11:23

(Українська) Нещодавно студенти-екологи ознайомилися з фотовиставкою «Голий клімат», автором якої є студентка нашого університету Лілія Перепелюк.

Детальніше

Конференція в Мінську
Опубліковано: 2 December 2019, 12:13

(Українська) 19 листопада 2019 року в Білоруському державному педагогічному університеті імені Максима Танка (м. Мінськ, Республіка Білорусь) відбулась Республіканська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні проблеми природознавства в освітньому процесі».

Детальніше

Свята наближаються!
Опубліковано: 26 November 2019, 8:03

(Українська) Всі ми з нетерпінням очікуємо улюблені зимові свята – Новий рік та Різдво Христове. Останнім часом набирають популярності та дуже цінуються вироби, зроблені своїми руками.

Детальніше

V Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція
Опубліковано: 22 November 2019, 9:48

(Українська) Вже стало гарною традицією на природничо-географічному факультеті проведення наукових заходів. Тому 21 листопада 2019 року на базі кафедри географії та методики її навчання і кафедри хімії, екології та методики їх навчання відбулася V Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція: «Інтеграція фундаментальних та прикладних досліджень в географічній, екологічній та хімічній освіті. Ініціаторами конференції стали науковці факультету.

Детальніше

День Гідності та Свободи
Опубліковано: 21 November 2019, 15:56

(Українська) З метою вшанування громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, національних інтересів та європейського вибору України 21 листопада в нашій державі відзначається День Гідності та Свободи.

Детальніше

Благодійний ярмарок
Опубліковано: 20 November 2019, 11:30

(Українська) Щорічні акції для хворих дітей; збір одягу, іграшок та книжок для вихованців дитячих будинків і дітей-сиріт; організація різноманітних заходів по збору коштів для багатодітних сімей і дитячих будинків сімейного типу; допомога ветеранам, воїнам АТО, переселенцям та хворим людям похилого віку – усі ці заходи та багато інших добрих справ стали обов’язковим елементом діяльності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і волонтерів.

Детальніше

Осіннє облаштування екологами агробіостанції
Опубліковано: 20 November 2019, 8:10

(Українська) 19 листопада на агробіостанції Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проведено упорядкування алеї бузків з висадженням паралельної алеї лілійників.

Детальніше

З днем студента
Опубліковано: 18 November 2019, 8:44

(Українська)

Детальніше

Всеукраїнський рівень визнання авторської концепції діяльності в ЗВО
Опубліковано: 18 November 2019, 8:31

(Українська) Популяризація досягнень сучасної науки й освіти України здійснюється знаними виданнями й за редакцією видатних науковців і практиків. Нещодавно вийшла з друку книга, в якій серед таких особистостей є й представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри географії та методики її навчання Браславська Оксана Володимирівна.

Детальніше

Експрес-тренінги підготовки до ЗНО
Опубліковано: 18 November 2019, 8:28

(Українська) Стало доброю традицією на природничо-географічн6ому факультеті щомісячне проведення безкоштовних експрес-тренінгів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
16 учнів випускних класів шкіл №3, 5, 8, 11, 17 м. Умань взяли участь у тренінгах.

Детальніше

День відкритих дверей
Опубліковано: 18 November 2019, 8:25

(Українська) 39 школярів з м. Умань (8), смт. Маньківка (27), смт. Буки (4) були присутні на зустрічі з ректором УДПУ імені Павла Тичини проф. Олександром Безлюдним, який ознайомив присутніх з університетом. Помічник ректора, доц. Світлана Цимбал-Слатвінська розповіла про особливості вступної компанії 2020 року. Майбутні абітурієнти відвідали концертну програму підготовлену художніми колективами університету.

Детальніше

Благодійна діяльність екологів факультету
Опубліковано: 16 November 2019, 10:02

(Українська) 15 листопада у рамках угоди про співпрацю викладачами кафедри хімії, екології та методики їх навчання Віталієм Гончаруком, Романом Подзереєм здійснено поїздку в село Роги Маньківського району з метою придбання лілейників різних видів та сортів (біля 2 тисяч екз.).

Детальніше

Універсіада з настільного тенісу
Опубліковано: 16 November 2019, 9:58

(Українська) 14-15 листопада 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулися змагання з настільного тенісу. Участь у змаганнях взяли 11 факультетів та 1 інститут. Команду природничо-географічного факультету серед студентів представляли: Інна Атаманенко та Олександр Мушинський.

Детальніше


On Top