Виховний захід до Дня Героїв Небесної Сотні

Опубліковано: 22 February 2021, 13:32

(Українська) Сьогодні студенти – екологи та хіміки під керівництвом викладача Віталія Гончарука та доцента Володимира Вітенка кафедри хімії, екології та методики їх навчання взяли участь у виховному заході приуроченому Дню Героїв Небесної Сотні. Захід передбачав ушанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

Детальніше

Перемога в конкурсі наукових робіт МАН з хімії

Опубліковано: 22 February 2021, 11:15

(Українська) Нещодавно відбувся другий тур захисту робіт МАН з хімії. Вітаємо вчителя хімії Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області Ольгу Гречин та експерта роботи доцента Наталію Горбатюк з перемогою в конкурсі наукових робіт МАН на обласному етапі з науковою роботою «Оцінка хімічного забруднення води р.Уманки в межах Уманського району» ( ІІ місце).
Зичимо подальших успіхів та перемог!

Детальніше

Презентація навчального посібника

Опубліковано: 18 February 2021, 7:51

(Українська) У лютому на кафедрі географії та методики її навчання професором Браславською Оксаною Володимирівною було презентовано навчальний посібник «Вступ до спеціальності» (у співавторстві з доцентом Галузінською М. І.)
У навчальному посібнику розглянуто особливості педагогічної діяльності, сформульовано основні вимоги до особистості вчителя, проаналізовано зміст і структурні компоненти закладів вищої освіти. Розкрито проблеми підготовки майбутнього вчителя до самостійної роботи, педагогічної практики, педагогічного спілкування, ознайомлення зі значенням, змістом, специфікою та особливостями обраного ними фаху.

Детальніше

КРУГЛИЙ СТІЛ ДО 29-РІЧЧЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

Опубліковано: 10 February 2021, 13:17

(Українська) 10 лютого на платформі Meet відбувся круглий стіл, присвячений 29-річчю заснування науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта». До заходу долучилися викладачі та студенти природничо-географічного факультету. Із вступним словом про діяльність лабораторії, виступив декан факультету Валерій Миколайко, який розповів про наукову діяльність цього підрозділу УДПУ. Із доповіддю про досвід участі у діяльності лабораторії розповіли завідувачі кафедр факультету: географії та методики її навчання Оксана Браславська та біології та методики її навчання Ігор Красноштан.

Детальніше

29 РОКІВ НАУКОВО-ДОСЛІДНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ «ЕКОЛОГІЯ І ОСВІТА»

Опубліковано: 9 February 2021, 13:30

(Українська) 10 лютого 2021 року – виповнюється 29 років активної діяльності науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта».

Науковo-дослідна лабораторія «Екологія і освіта» є структурним підрозділом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і здійснює свою діяльність з метою проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень з різних напрямів екології для формування екологічної свідомості, світогляду, культури у майбутніх фахівців та підвищення якості їх підготовки в галузі екології і охорони навколишнього середовища.

Координатор діяльності лабораторії − Інститут агроекології і природокористування НААН України.

Лабораторія створена у 1992 році, під керівництвом кандидата біологічних наук, доцента Гончаренко Ганни Євдокимівни, з 2019 року ‒ професора Совгіри Світлани Василівни.

Детальніше

Службова на стипендію

Опубліковано: 4 February 2021, 9:47

(Українська) Відповідно до Постанов КМУ №882 від 12.07.2004 р. “Питання стипендіального забезпечення” (зі змінами, внесеними згідно з Поставновою КМУ 1050 від 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. “Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах”, “Правил призначення стипендій у УДПУ імені Павла Тичини” призначити виплату стипендії у відповідних розмірах з 01.02.2021 по 30.06.2021 таким студентам:

Детальніше

Участь екологів у програмі ЄС Еразмус+ Жан Моне

Опубліковано: 4 February 2021, 9:10

(Українська) 3 лютого розпочала роботу Міждисциплінарна Європейська студія «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку» у рамках Програми ЄС Еразмус+ Жана Моне у форматі ZOOM.
Екологи університету (професор Світлана Совгіра, доцент Наталія Душечкіна, здобувачі-екологи А. Франко, А.Гарнага, Л. Кучер, Я. Ляховський) зареєстровані для участі у проекті разом із учасникам з багатьох регіонів, університетів, установ, громадських організацій України з таких міст: Кам’янець-Подільський; Мукачеве, Вінниця, Чернівці, Рівне, Львів, Запоріжжя, Київ, Суми, Харків, Кременчуг, Херсон, Миколаїв.

Детальніше

Zoom-конференція пілотної виробничої практики екологів

Опубліковано: 2 February 2021, 14:23

(Українська) Вперше, за період відкриття спеціальності 101 Екологія здобувачі вищої освіти проходитимуть виробничу практику на підприємствах. Для проходження практики, проведено настановчу конференцію на платформі Zoom, для проведення якої були залучені провідні викладачі з екології, стейкхолдери та студенти-практиканти.

Детальніше


On Top