Відкриваємо двері для майбутніх абітурієнтів.

Опубліковано: 30.11.2015, 11:35

Гостей наш факультет здавна зустрічає тепло та гостинно. Так і цього дня ми підготували для майбутніх абітурієнтів, що завітали у храм високої освіти і науки, чимало інформації, яка обов’язково стане в нагоді під час вибору вищого навчального закладу для одержання якісної освіти. Бажаючих дізнатися про умови студентського навчання і дозвілля, перспективи реалізації свого покликання у професійній діяльності зібралося близько 90 осіб. Це випускники, вчителі й викладачі шкіл міста Умані та його ближніх районів, медичного та гуманітарно-педагогічного коледжів. Зустрічали юних гостей керівництво факультету, викладачі та найкраще студентство факультету й університету. Виступ заступника декана з навчальної роботи Ірини Кравцової дозволили юнакам та дівчатам на короткий час відчути себе студентами природничо-географічного факультету УДПУ ім. Павла Тичини, а цікаво представлені інформаційні матеріали завідувача кафедри біології та методики її навчання Ігоря Красноштана, заступника відповідального секретаря приймальної комісії Андрія Максютова, студдекана факультету Вікторії Терновської допомогли поринути у незабутні подорожі, екскурсії, походи, перейнятися піднесеним святковим настроєм виховних заходів за масової участі студентства.

IMG_1133 IMG_1158 IMG_1160 IMG_1166 IMG_1170 IMG_1175IMG_1180

Сподіваємось, що така зустріч додасть снаги молоді для успішного складання ЗНО та спонукатиме правильному вибору спеціальності для подальшого навчання. А наш вибір – це природничо-географічний факультет.