> Космос – це надзвичайна краса та велич творіння! | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Космос – це надзвичайна краса та велич творіння!
Опубліковано: 14.04.2016, 8:21

12 квітня в День космонавтики студенти 35 групи природничо-географічного факультету на чолі зі своїм куратором Галушком Сергієм Миколайовичем провели кураторську годину. Вони відвідали планетарій, який знаходиться на фізико-математичному факультеті, де мали змогу бачити красу і велич космосу.esOIhpzNmrY

Похід до планетарію – це завжди захоплююче! Планетарій-кіносфера заснований на технології шестипроекторної системи. Рухомий купол, зшитий майже непомітними оку швами, виконує функції екрану. Зображення проектується зі сферичного проектора на купол, що і створює ілюзію тривимірного простору. При цьому глядач знаходиться під куполом і бачить зображення навколо себе.
UUrVx91_w34

Похід видався пізнавальним та веселим, а оформлення планетарію привело в захоплення студентів!
p_c7E7HbnGE