> Конкурс плакатів «Хімія без меж» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Конкурс плакатів «Хімія без меж»
Опубліковано: 22.04.2016, 13:30

20 квітня в рамках Днів науки в університеті на кафедрі хімії екології та методики їх навчання проведено конкурс плакатів «Хімія без меж». Організаторами конкурсу виступили викладачі кафедри Скоморох Леся, Куцолабська Вероніка. Участь у конкурсі взяли студенти 1-2 курсів природничо-географічного факультету.
фото1
Мета конкурсу: розкриття творчих здібностей студентів через пізнання хімії; ілюстрація тісного зв’язку повсякденного життя людини із складним науковим світом хімії; висвітлення ролі хімічних дисциплін для формування наукового світогляду студентів.
фото2
Оцінювали конкурс плакатів викладачі природничо-географічного факультету: завідувач кафедри, професор Совгіра Світлана, доценти кафедри Галушко Сергій, Горбатюк Наталія, доцент кафедри географії та методики її навчання Кравцова Ірина.
фото4

фото3
Критеріями оцінки плакатів обрано: якість та техніку виконання, обґрунтованість теми, оригінальність задуму.

фото 5
1 місце отримали студенти 21 групи Домачук Неоніла, Бурехіна Антоніна, Джога Анна.
фото 6
2 місце – студент 15 групи Сапармирадов Иляс
фото 7
3 місце – студентка 11 групи Гайдук Діана
Студенти, роботи яких зайняли призові місця, були нагороджені заохочувальними призами.