> День поля | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

День поля
Опубліковано: 22.04.2016, 14:49

20 квітня 2016 в рамках Днів Науки в університеті на кафедрі біології та методики її навчання на агростанції проведено «День поля». На святковому заході були присутні співробітники кафедри біології та методики її навчання, а також гості професор Совгіра С. В.,  професор Браславська О. В. та директор агростанції     Зозуля А. І.

Агробіостанція УДПУ є окремою цікавою сторінкою творення природничо-географічного факультету. Варто зазначити, що лише поодинокі навчальні заклади, тим паче педагогічні, мають в своєму розпорядженні власну базу для проведення навчально-польових практик студентів. ЇЇ історія пишеться вже більше шести десятиліть: від ботанічного саду, що в 50-х роках минулого століття був однією з лабораторій факультету, де проводилися практичні заняття з біології й сільського господарства аж до нинішнього статусу невід`ємної складової факультету – полігону проведення науково-методичної та навчально-дослідної роботи викладачів та студентів університету.  Окремі відділи є науково-практичною базою проведення досліджень в рамках виконання курсових та кваліфікаційних робіт, а також лягли в основу виконання досліджень на здобуття звання кандидата та доктора біологічних наук.

OДендрарій (Андрієнко О. Д., Небикова Т. А.)

OВідділ систематики рослин (Чорна Г. А., Скакун В. О.)

OМузей під відкритим небом «Рослини-символи України » (Соболенко Л. Ю., Косар К. П., Семененко І. В.)

OАлея бузків (Совгіра С. В.)

OВідділ фізіології рослин (Красноштан І. В)

OВідділ генетики та селекції рослин (Якимчук Р. А., Семененко І. В.)

OВідділ плодових культур (Миколайко В. П.)