> Заходи до 30 річниця чорнобильської трагедії | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Заходи до 30 річниця чорнобильської трагедії
Опубліковано: 27.04.2016, 13:40

26 квітня на природничо-географічному факультеті відбулися заходи приурочені до 30-річчя Чорнобильської катастрофи. Організаторами заходу виступили співробітники науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта», професор Світлана Совгіра, Наталія Гнатюк. У заході взяли участь викладачі, студенти природничо-географічного факультету. Співробітники бібліотеки підібрали та презентували інформаційний матеріал, який відображає наслідки чорнобильської аварії.
2
1
Перша частина заходів пройшла у вигляді реквієма-пам’яті, під час якого показано унікальні кадри перших днів катастрофи, презентовано виступи студентів про найголовніші факти та події 30-річної давнини, запалені свічки у знак пам’яті загиблим.
3
4
Друга частина – здійснена у вигляді виставки студентських плакатів із відображенням Чорнобильської катастрофи.
5
6
На завершення учасники заходу вшанували пам’ять загиблих скорбною хвилиною мовчання.
9
7