> Алея бузків − квітуча прикраса агробіостанції університету | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Алея бузків − квітуча прикраса агробіостанції університету
Опубліковано: 12.05.2016, 10:44

11 травня співробітники науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» відвідали різнобарвну квітучу Алею бузків, що закладена на агробіостанції університету до 20-річчя лабораторії провідними науковцями України: професором, директором  Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена НАН України І. А. Акімовим, професором, заступником директора з наукової роботи Інституту фізіології рослин і генетики НАН України С. Я. Коцьом, професором, провідним науковим співробітником відділу акарології Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України Л. О. Колодочкою, професором, директором Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Л. Б. Лук’яновою, іншими науковцями України, вчителями-практиками та викладачами природничо-географічного факультету.

12 4

На алеї бузків висаджено 20 кущів різних видів бузків, які на сьогодні квітують і є окрасою агробіостанції університету.

3 7 6

У перспективі − створення дворядної алеї бузків до 25-річчя науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта».