Навчальна практика студентів спеціальностей«Хімія» та «Біологія»

Опубліковано: 04.10.2016, 9:40

З 19 по 23 вересня студенти IV курсу спеціальностей «Хімія» та «Біологія» проходили навчальну практику під керівництвом викладача кафедри хімії, екології та методики їх навчання Подзерея Романа. Місцем практики обрано: Уманський завод ПАТ «Мегомметр», фундуковий розсадник Національного дендрологічного парку «Софіївка», агробіостанцію університету.
Під час практики на заводі «Мегомметр» студенти ознайомилися із технологічними циклами виробництва продукції: машин знищення документації, вимірювальних приладів (омметри, мегаомметри, мікроомметри), вимірювачів опору заземлення, зокрема й щитового виконання; щитових вимірювальних приладів, автотрансформаторів та трансформаторів струму; приладів для діагностики електричних мереж.
Під час роботи на агробіологічній станції та фундуковому розсаднику Національного дендрологічного парку «Софіївка» студенти поглибили отримані теоретичні знання з хімії та біології знаннями про технологічні процеси, які на них здійснюються.