Святкування Дня студента

Опубліковано: 20.11.2017, 14:44

17 листопада 2017 року студентство природничо-географічного факультету відзначило Міжнародний день студента.
Святкування розпочалося з самого ранку конкурсом «Перший студент у деканаті». Переможницею стала студентка 161о групи Куліш Алла, яка отримала приємний подарунок у нагороду.

Також студенти взяли участь у всеуніверситетському флеш мобі, який проходив у дворі корпусу № 1

На перервах студентів розважали веселі музичні композиції, які створювали святковий настрій та надавали наснаги.
Отож, шановні студенти! Ще раз вітаємо Вас з Міжнародним днем студента! Нехай сесії здаються, в залікових книжках буде все гаразд і переходи з курсу на курс будуть безболісними! Нехай сьогоднішня відчайдушність, сміливість і молодість будуть з Вами на все життя, як і друзі, з якими Ви відзначали своє свято!