> Подвиг героїв Небесної Сотні | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Подвиг героїв Небесної Сотні»
Опубліковано: 26.02.2018, 9:49

«Хто вмирає в боротьбі –
в серцях живе повіки!»

На вшанування пам’яті подій Євромайдану і героїв Небесної Сотні студентським активом природничо-географічного факультету на чолі із заступником декана з виховної роботи Андрієм Максютовим були організовані і проведені заходи відповідної тематики, зокрема виставка плакатів та робіт під назвою «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» та виховний захід-реквієм «Миттєвості і обличчя Майдану».

Кожен із студентів відчув і вкотре для себе усвідомив, що наше майбутнє і майбутнє нашої країни залежить від нас самих. І подвиг героїв Небесної Сотні вчить нас бути небайдужими, відстоювати правду і право жити у вільній, чесній і процвітаючій державі, де шанують людську думку, людську працю і гідність.

Ми не знаємо, що чекає на нас у майбутньому, та тільки за нами право його створювати уже сьогодні. У це вірив кожен Герой Небесної Сотні.

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям задля щастя інших, за кращу долю своєї країни.