> Тренінги з природничих дисциплін | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Тренінги з природничих дисциплін»
Опубліковано: 27.02.2018, 15:46

Упродовж останніх років на природничо-географічному факультеті склалась гарна традиція – проводити для абітурієнтів тренінги з природничих дисциплін, які складають учасники ЗНО.

На запрошення керівництва Гайворонського навчально-виховного об’єднання №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та Гайворонського навчально-виховного об’єднання № 2 «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» Гайворонської районної державної адміністрації Кіровоградської області для учнів 10-11 класів доцент Олексій Ситник та старший викладач Тетяна Небикова провели заняття з географії та біології. Під час тренінгів викладачі ознайомили учнів із програмою дисциплін, структурою тестових завдань, особливістю їх виконання.По завершенню занять для учнів випускних класів, їх батьків, вчителів викладач Оксана Герасименко виступила з доповіддю «Новації вступної кампанії 2018 року до закладів вищої освіти» і відповіла на запитання присутніх.З адміністрацією зазначених закладів середньої освіти, методичним кабінетом відділу освіти Гайворонської РДА узгоджені подальші спільні заходи та умови співпраці.