> Майстер-клас «Створи настрій своїми руками | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Майстер-клас «Створи настрій своїми руками»
Published: 03.03.2018, 8:45

З нагоди першого весняного свята студенти природничо-географічного факультету провели святковий майстер-клас з виготовлення паперових прикрас, якими оздобили приміщення факультету і створили гарний настрій працівникам. Виявилось чимало охочих випробувати свої творчі здібності.

Заступник декана з виховної роботи Андрій Максютов розповів про історію виникнення свята і продемонстрував присутнім варіанти різних прикрас із паперу, які б вони могли спробувати виготовити. Потім дівчата та хлопці взялися до справи, поринули у творчість, Студенти із зацікавленістю та особливим захопленням виготовляли власними руками за допомогою ножиць авторські прикраси – маленьке диво з паперу та декору.

Майстер-клас вдався на славу! Не зважаючи на зимову погоду, з гарним настроєм всі учасники свята намагались розкрити свої здібності. Ніщо так не надихає творити красу і не викликає на обличчях щирі посмішки як весняний настрій!