> Географічний турнір-2018 | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Географічний турнір-2018»
Опубліковано: 12.04.2018, 10:11

Традиційно, упродовж кількох років поспіль, кафедрою географії та методики її навчання проведено Географічний турнір-2018. У змаганнях взяли участь 8 команд, серед яких команда Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 «5-й океан».
Незмінними ведучими турніру залишилися кандидати географічних наук, доценти Ірина Кравцова та Олександр Лаврик.
До суддівства у турнірі було запрошене високоповажне журі: зав. кафедри географії та методики її навчання, доктор педагогічних наук, професор Оксана Браславська; доктор географічних наук, професор Сергій Половка; кандидати географічних наук, доценти Олексій Ситник та Ірина Козинська; представники УНУС — зав. кафедри екології та безпеки життєдіяльності, доктор географічних наук, професор Сергій Сонько, доктор географічних наук, професор Юрій Кисельов, а також директор Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Андрій Пікалюк.
За результатами 3 турів були визначені переможці. Уперше за усю історію турніру переможцями стали одразу дві команди: «Грінвіч» та «Конкістадори». Почесне третє місце посіла команда «Альпіністи».

Так тримати! До світлих перемог!