> Екскурсія студентів із Туркменістану до ДІАЗ «Стара умань» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Екскурсія студентів із Туркменістану до ДІАЗ «Стара умань»»
Опубліковано: 23.04.2018, 16:09

18 квітня в Україні відзначають День пам’яток історії та культури. Його головна мета − підвищення обізнаності громадськості з різноманіттям культурної спадщини, її вразливістю та необхідністю збереження для майбутніх поколінь.

Із нагоди відзначення дати та в рамках заходів, приурочених до Днів науки, які щорічно проходять в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, студенти із Туркменістану відвідали Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань».

Зініційована викладачами кафедри біології та методики її навчання Оленою Андрієнко, Вікторією Берчак та Дашею Браславською екскурсія до заповідника передбачала ознайомлення іноземних студентів із українською історією, культурою та мистецтвом.

Студенти відвідали авторську виставку «Мистецтво жінки» уманських митців Галини Липчик, Оксани Рудої, Лариси Мирошник, Софії Кримовської, Юлії Тодоренко, Людмили Перфільєвої.

На виставці були представлені прикраси, оздоблені мініатюрною вишивкою, картини, написані акриловими, олійними фарбами, вишиті картини та вироби декоративного, ужиткового мистецтва.