> Танцювальний марафон «Ми – українці 2018!» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Танцювальний марафон «Ми – українці 2018!»»
Опубліковано: 02.05.2018, 8:31

18 квітня в рамках благодійної акції «Мистецтво заради миру» відбувся загальноуніверситетський танцювальний марафон «Ми – українці!». Марафон проводився за ініціативи студентської ради і Центру культури та дозвілля «Гаудеамус» та був приурочений до Міжнародного дня танцю, який відзначається 29 квітня.
Участь у цьогорічному танцювальному марафоні взяли студенти природничо-географічного факультету. Команда факультету «Орел та решка» впевнено довела що її учасники не тільки розумні, а й талановиті та креативні.
Хореографічні номери команд запалювали глядацьку залу неймовірною енергією, вихором нестримного танцювального ритму.
Проведений захід проводився з благодійною метою. Зібрані кошти передані представнику волонтерської організації «Разом».