> Міс природничо-географічний факультет | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Міс природничо-географічний факультет»
Опубліковано: 03.05.2018, 11:44

2 травня у актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося дійство краси, грації та інтелекту конкурс «Міс природничо-географічний факультет».
Кожна з дівчат проявила свої найкращі якості, тому оцінювали їх було надзвичайно не просто. Конкурс складався із дефіле «Знайомство», дефіле в класичному стилі, дефіле у вечірніх сукнях, домашнього завдання та конкурсу талантів. Кожна з учасниць продемонструвала свій неповторний талант.
Окрім учасниць, своїми виступами публіку радували запрошені художні колективи та талановита молодь нашого факультету і університету.
Цього року у конкурсі «Міс природничо-географічний факультет» перемогу отримала надзвичайно талановита та чарівна студентка 41 групи Анна Джога.
Отож, привітаємо нову Міс природничо-географічного факультету Анну Джогу і подякуємо організаторам та спонсорам за незабутнє свято!