Круглий стіл «Робота з хімічними редакторами»

Опубліковано: 18.05.2018, 9:47

На кафедрі хімії, екології та методики їх навчання в рамках діяльності студентської проблемної групи «Комп’ютерна хімія» (керівник Вікторія Валюк) проведено круглий стіл «Робота з хімічними редакторами: Chem Office, Chem Window, Chem DrawPro, Chemsketch, ChemPen, ISIS Draw, ACD/Labs».
Студенти вивчали можливості використання хімічних редакторів для редагування хімічних формул, візуалізації тривимірних моделей молекул; генерування систематичних назв речовин; генерування структурної формули за кодами SMILES, InChI, InChiKey і навпаки; обчислення деяких властивостей структури; визначення за тривимірною моделлю структури деяких геометричних параметрів молекули, наприклад, довжини зв’язку, кута між зв’язками тощо; створення і редагування векторних графічних зображень.
У процесі проведення заходу майбутні фахівці з хімії навчилися володіти сучасною термінологією, що пов’язана з використанням ІКТ в хімічних дослідженнях, мають уявлення про подання хімічних даних за допомогою комп’ютерної техніки, отримали вміння використовувати комп’ютерні моделі в дослідженнях.