Фахова практика студентів в Карпатах (день четвертий)

Опубліковано: 12.06.2018, 8:36

6 червня під час четвертого дня фахової практики із загальної екології (керівник Світлана Совгіра) та зоології (керівник Леся Мороз) студенти 2 курсу напряму підготовки «Біологія. Хімія» здійснили сходження на гору Синячка висотою 1400 м.
Саме тут знаходиться досить цікава локація: маршрутом на Синячку можна на власні очі побачити як видобувається українська нафта. Просто посеред гір стоїть нафтова вишка. В межах Надвірнянського родовища, до якого належать тутешні території, таких діючих свердловин – більше трьохсот.
Маківка Синячки – типова Горганська вершина: усюди каміння, подекуди величезні валуни, порослі мохом. Зате незначна висота дозволяє виростати деревам і чагарникам.
У цей день під час проходження практики із зоології студенти мали можливість дослідити тваринний світ вольєрного господарства міста Яремче.