> Співпраця студентів і викладачів кафедри географії та методики її навчання зі Станцією юних туристів міста Умані | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Співпраця студентів і викладачів кафедри географії та методики її навчання зі Станцією юних туристів міста Умані»
Опубліковано: 27.09.2018, 9:21

26 вересня 2018 року відбувся міський Зліт, присвячений Всесвітньому дню туризму та міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – дистанція «Смуга перешкод» (в рамках проведення зльоту) серед учнів закладів загальної середньої освіти, за участі студентів та викладачів кафедри географії та методики її навчання. Студенти ІІІ-ІV курсів спеціальності «Географія» природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини здійснювали суддійство зльотом, який організовувався Станцією юних туристів міста Умані на території стадіону «Сокіл». На всіх видах дистанцій та конкурсів студенти-географи вправно виконували свої обов’язки суддів.

Програма заходу включала:
Дистанція «Смуга перешкод»

Дистанція «Фігурне водіння велосипеда»

Конкурсна програма:
Розпалювання вогнища.

Встановлення намету.

Укладання рюкзака.

Багаторічна співпраця кафедри географії та методики її навчання зі Станцією юних туристів міста Умані, яку очолює компетентний організатор краєзнавчо-туристської роботи з учнями Кучеренко Віталій Анатолійович, сприяє формуванню в майбутніх учителів географії практичних навичок, а для підростаючих поколінь є елементом здоровʼязбереження й зміцнення дружних стосунків у колективах.