> Спадок В. О. Сухомлинського | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Спадок В. О. Сухомлинського»
Опубліковано: 01.10.2018, 7:57

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.
Праця та творчий спадок В. О. Сухомлинського поширені не лише в Україні, а й за її межами, у зв’язку з чим передбачається відзначення цієї дати не лише на державному рівні, а й на міжнародному. Творчість та педагогічну спадщину славетного педагога-гуманіста, педагога-практика ХХ століття важко переоцінити. Образ учителя в сучасних умовах зазнає значної трансформації і знаходиться в залежності від соціально-культурних змін, що відбуваються в суспільстві. Гуманістичні ідеї Сухомлинського – це ідеї майбутнього. Педагогічні надбання Василя Олександровича з кожним роком привертають все більшу увагу науковців як у нашій країні, так і за кордоном. Розроблена українським практиком педагогічна система збагатила педагогічну науку новаторськими ідеями й положеннями, значно розширила теорію та освітню виховну практику і була своєрідним революційним етапом розвитку вітчизняної педагогічної думки, що заслуговує сьогодні на нове осмислення.

Студентське наукове товариство та викладачі природничо-географічного факультету приєднатися до проведення тематичних науково-педагогічних заходів, присвячених вшануванню пам’яті В. О. Сухомлинського – корифея української педагогіки, гуманіста, знавця дитячих і учительських сердець, практика, який досконало володів засадничими ідеями ефективної організації навчально-виховного процесу.

Студентська науково-педагогічна спільнота, що завітає на захід, із захопленням долучиться до обговорення ідей українського педагога-новатора Василя Сухомлинського.